Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona !

    'edytza
    'edytza
    Admin
    Admin


    Mesaje : 107
    Data de inscriere : 22/12/2010

    Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona ! Empty Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona !

    Mesaj Scris de 'edytza Sam Dec 25, 2010 12:10 am

    [center]Atacantul olandez Ibrahim Afellay a fost prezentat la Barcelona. Olandezul o sa poarte la Barcelona tricoul cu numarul 20.

    International olandez de origine marocana (24 ani, 29 selectii) urmeaza sa semneze vineri dimineata contractul cu echipa campioana al Spaniei en titre, potrivit site-ului oficial al Barcei. Valoarea transferului este de 3 milioane de euro.
    x.SeRR™
    x.SeRR™
    Membru
    Membru


    Mesaje : 84
    Data de inscriere : 24/12/2010
    Varsta : 28

    Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona ! Empty Re: Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona !

    Mesaj Scris de x.SeRR™ Sam Dec 25, 2010 1:02 am

    e bun rau. :D o sa faca treaba la barcelona.. acuma sa vedem.. dak o sa fie titular.. si pe cine o sa scoata ca sa il bage.. :D
    'edytza
    'edytza
    Admin
    Admin


    Mesaje : 107
    Data de inscriere : 22/12/2010

    Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona ! Empty Re: Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona !

    Mesaj Scris de 'edytza Sam Dec 25, 2010 4:52 pm

    E ff bun Afellay merita sa se duca la Barca ... Da e greu pe cn va scaote din Echipa sa Fie Titular [ Pedro , Messi , Bojan , Villa ]

    Continut sponsorizat


    Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona ! Empty Re: Afellay a fost prezentat Oficial la Barcelona !

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 9:54 am